До відома суб’єктів господарювання                              

 Постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 визначено перелік соціально значущих продовольчих товарів (20 найменувань), по яким було запроваджено державне регулювання ціноутворення – граничні торговельні надбавки до оптової ціни виробника не вище 15 відсотків без врахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні.

    З метою проведення моніторингу цінової ситуації на ринку соціально значущих продовольчих товарів та вжиття заходів щодо її стабілізації  Полтавською обласною державною адміністрацією були надані Рекомендації щодо проведення такого моніторингу. Вони були доведені  до торгових організацій міста і розпочате проведення щомісячного моніторингу рівня цін на вищезгадані продукти.

      Узагальнена інформація щодо моніторингу цін в торговельній мережі м.Полтава щомісячно надається до Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

       З 1 липня 2017 року постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 року №394 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», державне регулювання продовольчих товарів було відмінено.  

    Разом з цим, відповідними розпорядчими документами Полтавської облдержадміністрації, а саме розпорядженням голови ОДА від 12.03.2018 №191 «Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету області за 2017 рік»  виконавчим комітетам міських рад доведено завдання проводити щомісячний моніторинг цін на основні продовольчі товари в торговельній мережі та розміщувати інформацію з цього питання на відповідних сайтах.

    З цією метою управлінням адміністративних послуг Полтавської міської ради     підготували відповідний перелік продовольчих товарів, доведений Департаментом економічного розвитку ОДА для моніторингу, та наданий основним суб’єктам господарювання міста, що займаються реалізацією продуктів харчування.

     Щомісячна інформація про рівень роздрібних цін на основні продовольчі товари в торговельній мережі розміщується на сайті управління в розділі «Рівень цін за місяць».

 

Рівень роздрібних цін на основні продовольчі товари в торгівельній мережі  м.Полтави  станом 03.02.2020р.

 

Рівень роздрібних цін на основні продовольчі товари в торгівельній мережі  м.Полтави  станом 02.01.2020р.