Інформація для власників житлових приміщень, що прихистили внутрішньо переміщених осіб.

   Звертаємо увагу власників житлових приміщень, які прихистили внутрішньо переміщених осіб на безоплатній основі, що з 01.06.2024 р. по 05.06.2024 р. потрібно подати заяву із вказаними банківськими реквізитами власника житла для отримання компенсації за березень 2024 року.

    Для отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО, власники житла можуть звертатись до Центру надання адміністративних послуг м. Полтава за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45А, відповідно до графіку його роботи або подати заяву  шляхом надсилання заяви на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

    Рекомендація щодо подачі заяви електронною поштою:  заповніть заяву, підпишіть її та сфотографуйте або відскануйте разом з документами, що підтверджують подану інформацію в заяві (паспорт та  ідентифікаційний код власника і внутрішньо переміщених осіб, документи, що підтверджують право власності на житло, в якому розміщені ВПО, довідки ВПО, свідоцтво про народження дитини (в разі проживання дітей ВПО), посвідка на постійне чи тимчасове місце проживання (в разі проживання іноземців ВПО)).

    Компенсація надається фізичним особам - громадянам України, які є власниками житла або їх представниками, наймачами (орендарями) житла державної або комунальної власності, спадкоємцями, які прийняли спадщину, і безоплатно розміщували у своїх житлових приміщеннях, внутрішньо переміщених осіб, крім осіб, з якими вони пов’язані родинними відносинами, споріднення яких засноване на шлюбі та кровному рідстві (чоловік, дружина, батько, мати, діти, онуки, зокрема повнолітні) (далі - особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб), для покриття витрат, пов’язаних з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

    Нагадуємо, що процедура компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб включає кілька етапів:

1. Не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб власник жилого приміщення зобов’язаний подати повідомлення про безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб, в якому зазначаються відомості про кожну з розміщених осіб та до якого додаються копії документів, що посвідчують їх особу, а також відомості про заявника та копії документів, що посвідчують його особу та  право власності на житлове приміщення.

Завантажити бланк повідомлення можна тут.

2. Власник житлового приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати повідомлення про зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні. 

Завантажити бланк повідомлення можна тут.

3. Для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше 5 днів з дня закінчення звітного місяця (тобто до п’ятого числа кожного місяця) подає заяву на отримання компенсації витрат, що пов'язані з безоплатним розміщенням ВПО за місяць.

Завантажити бланк заяви можна тут.

Підтримка України

terminal

Взяти талон


 dia

veterans line

Зараз на сайті

На сайті 147 гостей та 7 користувачів

Вхід на сайт