Перелік адміністративних послуг Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради

Розділ 1. Управління з питань містобудування та архітектури
01-01 Оформлення паспорта прив’язки для стаціонарної тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності.
01-02 Оформлення паспорта прив’язки для пересувної тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності.     
01-03 Оформлення паспорта прив’язки для виносних столиків у визначених місцях (майданчиках) сезонного використання для здійснення підприємницької діяльності.     
01-04 Продовження терміну дії паспорта прив’язки стаціонарної тимчасової   споруди  для здійснення підприємницької діяльності.
01-05 Продовження терміну дії паспорта прив’язки пересувної тимчасової   споруди  для здійснення підприємницької діяльності.
01-06 Продовження терміну дії паспорта прив’язки для виносних столиків у визначених місцях (майданчиках) сезонного використання для здійснення підприємницької діяльності. 
01-07 Присвоєння (корегування) адреси об'єктам будівництва після отримання права на виконання будівельних робіт або після прийняття закінченого будівництвом об'єкта в експлуатацію.
01-08 Зміна адреси у разі об'єднання, поділу об'єкта нерухомого майна або виділення частки з об'єкта нерухомого майна. 
01-09 Зміна адреси об'єкту нерухомого майна з метою упорядкування нумерації об'єктів нерухомого майна.
01-10 Надання інформації/довідки про найменування/перейменування елементів міського середовища для фізичних осіб.
01-11 Надання інформації/довідки про найменування/перейменування елементів міського середовища для юридичних осіб.
01-12 Видача будівельного паспорта на забудову земельної ділянки за межами                 м. Полтава на території Полтавської територіальної громади.
01-13 Внесення змін до будівельного паспорта на забудову земельної ділянки за межами м. Полтава на території Полтавської територіальної громади.
01-14 Надання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва на території Полтавської територіальної громади.
01-15 Внесення змін до містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва на території Полтавської територіальної громади.
Розділ 2. Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому
02-01  Оформлення актів прийому-передачі житла фізичним і юридичним особам  для подальшого замовлення ними інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Розділ 3. Управління майном комунальної власності міста
03-01 Внесення виправлень у свідоцтво про право власності на приватизоване житло комунальної власності Полтавської міської територіальної громади (у разі допущеної технічної помилки).
03-02 Довідка про не перебування на квартирному обліку при Виконавчому комітеті Полтавської міської ради.
Розділ 4. Департамент освіти Полтавської міської ради
04-01 Надання довідок щодо стажу роботи, архівних довідок з кадрових питань.
04-02 Видача направлення в заклад дошкільної освіти (групи) компенсуючого типу. 
04-03 Видача направлення до інклюзивної групи закладу дошкільної освіти.
04-04 Надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.
Розділ 5. Департамент культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради
05-01 Видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та посвідчень дитини з  багатодітної сім'ї, у разі з досягнення дитиною 6 річного віку (первинне звернення щодо реєстрації багатодітної сім’ї).
05-02 Видача посвідчення дитини з  багатодітної сім'ї у зв'язку з досягненням дитиною 6 річного віку.
05-03 Вклеювання нової фотокартки в посвідчення дитини з багатодітної сім'ї у зв'язку з досягненням  дитиною 14-річного віку.
05-04 Продовження строку дії  посвідчень батьків багатодітної сім'ї та посвідчень дитини  з  багатодітної сім'ї у зв'язку з народженням дитини.
05-05 Продовження строку дії посвідчень батьків багатодітної сім'ї та посвідчень дитини з  багатодітної сім'ї у зв'язку з навчанням дитини.
05-06 Видача  посвідчень  батьків багатодітної сім'ї у разі втрати.
05-07 Видача  посвідчень  батьків багатодітної сім'ї у разі пошкодження.
05-08 Видача  посвідчень  дитини з  багатодітної сім'ї у разі втрати.
05-09 Видача  посвідчень  дитини з  багатодітної сім'ї у разі пошкодження.
05-10 Видача посвідчень батьків багатодітної сім'ї у зв’язку з розлученням.
05-11 Видача посвідчень батьків багатодітної сім'ї у зв’язку з одруженням.
05-12 Видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї у зв’язку зі смертю чоловіка.
05-13 Видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї у зв’язку зі смертю дружини.
05-14 Видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї у зв’язку зі зміною прізвища, ім’я, по-батькові.
05-15 Видача посвідченя дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку зі зміною прізвища, ім’я, по-батькові.
05-16 Видача довідки про те, що за місцем реєстрації батька посвідчення батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї не видавалися.
05-17 Видача довідки про те, що за місцем реєстрації матері посвідчення батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї не видавалися.
05-18 Видача довідки про те, що дитина не зареєстрована у банку даних дітей для здійснення часткового відшкодування вартості путівки за рахунок бюджетних коштів за надані послуги з оздоровлення та відпочинку.
05-19 Організація заходів з відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми.
Розділ 6. Департамент з питання реєстрації
06-01 Реєстрація місця проживання.
06-02 Реєстрація місця проживання малолітньої дитини.
06-03 Зняття з реєстрації місця проживання.
06-04 Зняття з реєстрації місця проживання малолітньої дитини.
06-05 Реєстрація місця перебування.
06-06 Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
06-07 Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
06-08 Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації), зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
06-09 Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування та релігійної організації).
06-10 Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування та релігійної організації).
06-11 Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
06-12 Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування та релігійної організації).
06-13 Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування та релігійної організації).
06-14 Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
06-15 Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
06-16 Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
06-17 Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
06-18 Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
06-19 Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
06-20 Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
06-21 Державна реєстрація фізичної особи - підприємця.
06-22 Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу - підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
06-23 Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
06-24 Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням.
06-25 Державна реєстрація права власності на нерухоме майно, права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов’язання на нерухоме майно, об’єкт незавершеного будівництва.
06-26 Державна реєстрація речового права, похідного від права власності.
06-27 Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно.
06-28 Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.
06-29 Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
06-30 Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, скасування рішення державного реєстратора (за судовим рішенням).
06-31 Державна реєстрація спеціального майнового права на об’єкт незавершеного будівництва, майбутній об’єкт нерухомості.
Розділ 7. Полтавське міське управління земельних ресурсів та земельного кадастру
07-01 Рішення про продаж земельних ділянок комунальної власності.
07-02 Рішення про надання земельних ділянок, передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками.
07-03 Видача договору оренди землі.
Розділ 8. Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста
08-01 Видача дозволу на порушення об'єктів благоустрою.
08-02 Надання погодження поточних  та  перспективних  планів роботи підприємств, установ та  організацій з питань охорони навколишнього природного середовища і використання природних ресурсів.
08-03 Надання погодження «Заяви про наміри» у складі розділу «Оцінка впливів  на навколишнє природне середовище» робочого проекту».
Розділ. 9 Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради
09-01 Видача погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових стаціонарних споруд об’єкту торгівлі продовольчими товарами.
09-02 Продовження терміну дії погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових стаціонарних споруд об’єкту торгівлі продовольчими товарами.
09-03 Переоформлення погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових стаціонарних споруд об’єкту торгівлі продовольчими товарами.
09-04 Анулювання погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових стаціонарних споруд об’єкту торгівлі продовольчими товарами.
09-05 Видача погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових пересувних споруд об’єкту торгівлі продовольчими товарами.
09-06 Продовження терміну дії погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових пересувних споруд об’єкту торгівлі продовольчими товарами.
09-07 Переоформлення погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових пересувних споруд об’єкту торгівлі продовольчими товарами.
09-08 Анулювання погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових пересувних споруд об’єкту торгівлі продовольчими товарами.
09-09 Видача погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових стаціонарних споруд об’єкту торгівлі непродовольчими товарами.
09-10 Продовження терміну дії погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових стаціонарних споруд об’єкту торгівлі непродовольчими товарами.
09-11 Переоформлення погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових стаціонарних споруд об’єкту торгівлі непродовольчими товарами.
09-12 Анулювання погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових стаціонарних споруд об’єкту торгівлі непродовольчими товарами.
09-13 Видача погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових пересувних споруд об’єкту торгівлі непродовольчими товарами.
09-14 Продовження терміну дії погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових пересувних споруд об’єкту торгівлі непродовольчими товарами.
09-15 Переоформлення погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових пересувних споруд об’єкту торгівлі непродовольчими товарами.
09-16 Анулювання погодження на встановлення режиму роботи для тимчасових пересувних споруд об’єкту торгівлі непродовольчими товарами.
09-17 Видача погодження на встановлення режиму роботи для стаціонарних об’єктів торгівлі продовольчими товарами.
09-18 Продовження терміну дії погодження на встановлення режиму роботи для стаціонарних об’єктів торгівлі продовольчими товарами.
09-19 Переоформлення погодження на встановлення режиму роботи для стаціонарних об’єктів торгівлі продовольчими товарами.
09-20 Анулювання погодження на встановлення режиму роботи для стаціонарних об’єктів торгівлі продовольчими товарами.
09-21 Видача погодження на встановлення режиму роботи для окремих відділів об'єкту торгівлі продовольчими товарами.
09-22 Продовження терміну дії погодження на встановлення режиму роботи для окремих відділів об'єкту торгівлі продовольчими товарами.
09-23 Переоформлення погодження на встановлення режиму роботи для окремих відділів об'єкту торгівлі продовольчими товарами.
09-24 Анулювання погодження на встановлення режиму роботи для окремих відділів об'єкту торгівлі продовольчими товарами.
09-25 Видача погодження на встановлення режиму роботи для стаціонарних об’єктів торгівлі непродовольчими товарами.
09-26 Продовження терміну дії погодження на встановлення режиму роботи для стаціонарних об’єктів торгівлі непродовольчими товарами.
09-27 Переоформлення погодження на встановлення режиму роботи для стаціонарних об’єктів торгівлі непродовольчими товарами.
09-28 Анулювання погодження на встановлення режиму роботи для стаціонарних об’єктів торгівлі непродовольчими товарами.
09-29 Видача погодження на встановлення режиму роботи для окремих відділів об'єкту торгівлі непродовольчими товарами.
09-30 Продовження терміну дії погодження на встановлення режиму роботи для окремих відділів об'єкту торгівлі непродовольчими товарами.
09-31 Переоформлення погодження на встановлення режиму роботи для окремих відділів об'єкту торгівлі непродовольчими товарами.
09-32 Анулювання погодження на встановлення режиму роботи для окремих відділів об'єкту торгівлі непродовольчими товарами.
09-33 Видача погодження на встановлення режиму роботи для об’єкту ресторанного господарства.
09-34 Продовження терміну дії погодження на встановлення режиму роботи для об’єкту ресторанного господарства.
09-35 Переоформлення погодження на встановлення режиму роботи для об’єкту ресторанного господарства.
09-36 Анулювання погодження на встановлення режиму роботи для об’єкту ресторанного господарства.
09-37 Видача погодження на встановлення режиму роботи для об’єкту сфери послуг.
09-38 Продовження терміну дії погодження на встановлення режиму роботи для об'єкту сфери послуг.
09-39 Переоформлення погодження на встановлення режиму роботи для об’єкту сфери послуг.
09-40 Анулювання погодження на встановлення режиму роботи для об’єкту сфери послуг.
09-41 Видача погодження на встановлення режиму роботи для здійснення виїзної та виносної сезонної торгівлі.
09-42 Продовження терміну дії погодження на встановлення режиму роботи для здійснення виїздної та виносної сезонної торгівлі.
09-43 Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
09-44 Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
09-45 Видача документів, що містяться в реєстраційній справі юридичної особи, фізичної особи - підприємця.
09-46 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 року.
09-47 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
09-48**    Подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.
09-49*** Видача декларації про провадження господарської діяльності.
09-50**** Подання власниками жилих приміщень відомостей про безоплатне тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.
09-51**** Подання власниками жилих приміщень змін до відомостей про   безоплатне тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.
09-52**** Призначення компенсації витрат власникам жилих приміщень, що безоплатно розмістили внутрішньо переміщених осіб.
Розділ 10. Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської обласної державної адміністрації
10-01 Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Полтавської області.
10-02  Анулювання (переоформлення) дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Полтавської області.
Розділ 11. Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації
11-01 Реєстрація дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок.
11-02 Дозвіл на проведення робіт на пам’ятках місцевого значення (крім пам’яток археології), їх територіях та в зонах охорони.
11-03 Погодження програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, меліоративних, шляхових, земельних робіт, реалізація яких може позначитися на стані пам’яток місцевого значення, їх територій і зон охорони.
11-04 Погодження відчуження або передачі пам’яток місцевого значення їхніми власниками чи уповноваженими ними органами іншим особам у володіння, користування або управління.
11-05 Державна реєстрація створення релігійної громади (у тому числі в результаті злиття, поділу). 
11-06 Реєстрація статуту (положення) релігійної громади. 
11-07 Реєстрація статуту (положення) релігійної громади у новій редакції. 
11-08 Державна реєстрація включення відомостей про релігійну громаду, статут якої зареєстровано до 1 січня 2013 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
11-09 Державна реєстрація змін до відомостей про релігійну громаду, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів. 
11-10 Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) релігійної громади.
11-11 Державна реєстрація припинення релігійної громади в результаті її ліквідації. 
11-12 Державна реєстрація припинення релігійної громади в результаті її реорганізації.
11-13 Державна реєстрація рішення про припинення релігійної громади.
Розділ 12. Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації
12-01 Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
12-02 Видача дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду.
12-03 Затвердження лімітів на використання природних ресурсів місцевого значення у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.
12-04 Затвердження паспорта місця видалення відходів.
12-05 Затвердження реєстрової карти об’єкта утворення, оброблення та утилізації відходів.
12-06 Погодження місць та періодичності відбору проб, переліку контрольованих показників забруднюючих речовин у водних об’єктах.
12-07 Погодження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
12-08 Розрахунок величин фонових концентрацій забруднювальних речовин в атмосферному повітрі.
12-09 Анулювання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
12-10 Анулювання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.
Розділ 13. Північно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці
13-01 Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.
13-02 Реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.
13-03 Тимчасова реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.
13-04 Перереєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.
13-05 Зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.
13-06 Видача дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
13-07 Анулювання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
13-08 Реєстрація зміни відомостей у декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.
13-09 Продовження строку дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
13-10 Видача свідоцтва на придбання вибухових матеріалів промислового призначення.
13-11 Видача свідоцтва на зберігання вибухових матеріалів промислового призначення.
13-12 Видача гірничого відводу для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення.
13-13 Переоформлення гірничого відводу для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення.
13-14 Переоформлення дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Розділ 14.   Полтавське міськрайонне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
14-01 Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.
Розділ 15. Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
15-01 Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.
Розділ 16. Київський відділ у місті Полтаві Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області
16-01 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку.
16-02 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше особі у віці з 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків.
16-03 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжки).
16-04 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України (у формі картки).
16-05 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм.
16-06 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки).
16-07 Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон  з безконтактним електронним носієм.
16-08 Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм замість втраченого або викраденого.
16-09 Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм у зв’язку з обміном.
16-10 Вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку.
Розділ 17. Подільський відділ у місті Полтаві Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області
17-01 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку.
17-02 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше особі у віці з 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків.
17-03 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжки).
17-04 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України (у формі картки).
17-05 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм.
17-06 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки).
17-07 Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон  з безконтактним електронним носієм.
17-08 Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм замість втраченого або викраденого.
17-09 Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм у зв’язку з обміном.
17-10 Вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку.
Розділ 18. Шевченківський відділ у місті Полтаві Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області
18-01 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку.
18-02 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше особі у віці з 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків.
18-03 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжки).
18-04 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України (у формі картки).
18-05 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм.
18-06 Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки).
18-07 Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон  з безконтактним електронним носієм.
18-08 Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм замість втраченого або викраденого.
18-09 Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм у зв’язку з обміном.
18-10 Вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку.
Розділ 19. Відділ № 1 Управління надання адміністративних послуг Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області
19-01 Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.
19-02 Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу.
19-03 Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.
19-04 Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.
19-05 Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення.
19-06 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, та відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці, та/або посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру.
19-07 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з усіма відомостями, внесеними до поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 року, та відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці, та/або посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру.
19-08 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану).
19-09 Видача витягу із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
19-10 Видача довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).
19-11 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру.
19-12 Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю).
19-13 Надання довідки про осіб, які отримали доступ до інформації про суб'єкта речового права у Державному земельному кадастрі.
Розділ 20. Головне Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області
20-01 Видача експлуатаційного дозволу для операторів ринку, що провадять діяльність з виробництва та/або зберігання харчових продуктів тваринного походження.
20-02 Видача експлуатаційного дозволу для провадження діяльності : на потужностях (об’єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження.
20-03 Видача дозволу на проведення діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах, організаціях, діяльність яких пов'язана з використанням джерел неіонізуючого випромінювання.
20-04 Видача дозволу (санітарного паспорта) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання.
20-05 Державна реєстрація потужностей операторів ринку.
20-06 Внесення змін до відомостей Державного реєстру   потужностей операторів ринку.
20-07 Внесення відомостей про припинення використання потужності до Державного реєстру потужностей операторів ринку використання потужності.
20-08 Затвердження експортної потужності.
20-09 Видача експлуатаційного дозволу на потужність оператора ринку з виробництва та обігу кормів.
20-10 Реєстрація осіб, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та маркування дерев'яного паркувального матеріалу.
Розділ 21. Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції
21-01 Погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів.
21-02 Дублікат погодження маршруту руху транспортного   засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів.
21-03 Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.
21-04 Дублікат дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.
21-05 Анулювання погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів.
21-06 Переоформлення погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів.
Розділ 22. Північно-Східне міжрегіональне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства
22-01 Видача спеціального дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубний квиток, ордер, лісовий квиток).
22-02 Переоформлення спеціального дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубний квиток, ордер, лісовий квиток).
22-03 Анулювання спеціального дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубний квиток, ордер, лісовий квиток).
22-04 Дозвіл на переведення земельних лісових ділянок до нелісових земель у цілях, пов’язаних з веденням лісового господарства, без їх вилучення у постійного лісокористувача.
22-05 Переоформлення дозволу на переведення земельних лісових ділянок до нелісових земель у цілях, пов’язаних з веденням лісового господарства, без їх вилучення у постійного лісокористувача.
22-06 Анулювання дозволу на переведення земельних лісових ділянок до нелісових земель у цілях, пов’язаних з веденням лісового господарства, без їх вилучення у постійного лісокористувача.
22-07 Видача мисливського посвідчення. 
22-08 Видача дубліката посвідчення мисливця.
22-09 Видача щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання.
22-10 Видача дубліката щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання.
   
Розділ 23. Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області
23-01 Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, про землі в межах територій територіальних громад, з видачею витягу.
23-02 Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, безпосередньо встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, містобудівною документацією, з видачею витягу.
23-03 Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.
23-04 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель, у тому числі з посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру.
23-05 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах адміністративно-територіальних одиниць.
23-06 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території).
23-07 Видача рішення про передачу у власність, надання у користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності.
23-08 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території територіальної громади.
23-09 Державна реєстрація меліоративної мережі (змін до відомостей про неї ) з видачею витягу з Державного земельного кадастру.
23-10 Державна реєстрація складової частини меліоративної мережі (змін до відомостей про неї) з видачею витягу з Державного земельного кадастру.
23-11 Надання відомостей з Державного земельного кадастру   у формі витягу з Державного земельного кадастру про меліоративну мережу, складову частину меліоративної мережі.
Розділ 24. Сектор у Полтавській області Державного агентства водних ресурсів України
24-01 Видача дозволу на спеціальне водокористування.
24-02 Анулювання дозволу на спеціальне водокористування.
Розділ 25. Східне міжрегіональне управління Міністерства юcтиції
25-01 Державна реєстрація створення громадського об’єднання.
25-02 Державна реєстрація включення відомостей про громадське об'єднання, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
25-03 Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об'єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
25-04 Державна реєстрація рішення про виділ громадського об'єднання.
25-05 Державна реєстрація рішення про припинення громадського об'єднання.
25-06 Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення громадського об'єднання.
25-07 Державна реєстрація  зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) громадського об'єднання.
25-08 Державна реєстрація припинення громадського об'єднання в результаті його ліквідації.
25-09 Державна реєстрація припинення громадського об'єднання в результаті його реорганізації.
25-10 Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу громадського об'єднання.
25-11 Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ громадського об'єднання.
25-12 Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу громадського об'єднання.
25-13 Державна реєстрація створення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.
25-14 Державна реєстрація включення відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
25-15 Державна реєстрація змін до відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
25-16 Державна реєстрація  рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.
25-17 Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії)  творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.
25-18 Державна реєстрація  припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті ліквідації.
25-19 Державна реєстрація  припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті реорганізації.
25-20 Державна реєстрація  створення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.
25-21 Державна реєстрація включення відомостей  про професійну спілку, об’єднання професійних спілок, організацію професійних спілок, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
25-22 Державна реєстрація змін до відомостей про професійну спілку, організацію професійних спілок,  об’єднання професійних спілок, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
25-23 Державна реєстрація  рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок,  об’єднання професійних спілок. 
25-24 Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії)  професійної спілки, організації професійних спілок,  об’єднання професійних спілок. 
25-25 Державна реєстрація  припинення професійної спілки, організації професійних спілок,  об’єднання професійних спілок в результаті ліквідації.
25-26 Державна реєстрація  припинення професійної спілки, організації професійних спілок,  об’єднання професійних спілок  в результаті реорганізації.
25-27 Державна реєстрація  створення організації роботодавців,  об’єднання організацій роботодавців.
25-28 Державна реєстрація включення відомостей  про організацію роботодавців,  об’єднання організацій роботодавців, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
25-29 Державна реєстрація змін до відомостей про організацію роботодавців,  об’єднання організацій роботодавців, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
25-30 Державна реєстрація  рішення про припинення організації роботодавців,  об’єднання організацій роботодавців.
25-31 Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії)  організації роботодавців,  об’єднання організацій роботодавців.
25-32 Державна реєстрація  припинення організації роботодавців,  об’єднання організацій роботодавців в результаті ліквідації.
25-33 Державна реєстрація  припинення організації роботодавців,  об’єднання організацій роботодавців в результаті реорганізації.
25-34 Державна реєстрація  створення  структурного утворення політичної партії.
25-35 Державна реєстрація включення відомостей  про структурне утворення політичної партії, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
25-36 Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
25-37 Державна реєстрація  рішення про припинення структурного утворення політичної партії.
25-38 Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) структурного утворення політичної партії.
25-39 Державна реєстрація  припинення структурного утворення політичної партії в результаті його ліквідації.
25-40 Державна реєстрація  припинення структурного утворення політичної партії в результаті його реорганізації.
25-41 Державна реєстрація  громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи.
25-42 Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання,  що не має статусу юридичної особи, що  містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
25-43 Державна реєстрація  припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи.
25-44 Державна реєстрація  структурного утворення політичної партії , що не має статусу юридичної особи.
25-45 Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії,  що не має статусу юридичної особи, що  містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
25-46 Державна реєстрація  припинення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.
25-47 Державна реєстрація підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання.
25-48 Державна реєстрація відмови від всеукраїнського статусу громадського об’єднання.
25-49 Державна реєстрація  постійно діючого третейського суду.
25-50 Державна реєстрація змін до відомостей про постійно діючий третейський суд, що  містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
25-51 Державна реєстрація  припинення постійно діючого третейського суду.
25-52 Підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.
25-53 Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки. 
25-54 Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок. 
25-55 Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців. 
25-56 Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення структурного утворення політичної партії. 
25-57 Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
25-58 Державна реєстрація статуту територіальної громади.
25-59 Видача дубліката свідоцтва про державну реєстрацію статуту територіальної громади.
25-60 Державна реєстрація змін до статуту територіальної громади.
25-61 Скасування державної реєстрації статуту територіальної громади.
Розділ 26. Шевченківський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Полтаві Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
26-01 Державна реєстрація народження.
26-02 Державна реєстрація зміни імені.
26-03 Державна реєстрація розірвання шлюбу.
26-04 Державна реєстрація смерті.
Розділ 27. Київський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Полтаві Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
27-01 Державна реєстрація народження.
27-02 Державна реєстрація зміни імені.
27-03 Державна реєстрація розірвання шлюбу.
27-04 Державна реєстрація смерті.
Розділ 28. Подільський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Полтаві Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
28-01 Державна реєстрація народження.
28-02 Державна реєстрація зміни імені.
28-03 Державна реєстрація розірвання шлюбу.
28-04 Державна реєстрація смерті.
Розділ 29. Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС)
29-01* Видача нового посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого.
29-02* Обмін посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспиту).
29-03* Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок.
29-04* Виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків.
29-05* Перезакріплення індивідуального номерного знака.
29-06* Видача свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон.
29-07* Видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом.
Розділ 30. Державна інспекція архітектури та містобудування України
30-01 Реєстрація повідомлення про початок виконання підготовчих робіт.
30-02 Внесення змін до повідомлення про початок виконання підготовчих робіт.
30-03 Припинення права на початок виконання підготовчих робіт, набутого на підставі повідомлення, за заявою замовника.
30-04 Внесення змін до декларації про початок виконання підготовчих робіт.
30-05 Реєстрація повідомлення про початок виконання будівельних робіт.
30-06 Внесення змін до повідомлення про початок виконання будівельних робіт.
30-07 Припинення права на початок виконання будівельних робіт, набутого на підставі повідомлення, за заявою замовника.
30-08 Внесення змін до декларації про початок виконання будівельних робіт.
30-09 Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації.
30-10 Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації (відповідно до п. 9 розділу V «Прикінцеві положення «Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).
30-11 Внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації.
30-12 Внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації (відповідно до п. 9 розділу V «Прикінцеві положення «Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).
Розділ 31. Державний комітет телебачення і радіомовлення України
31-01 Внесення суб’єкта господарювання до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції та видачі свідоцтва.
31-02 Переоформлення свідоцтва про внесення суб’єкта господарювання до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.
31-03 Видача дубліката свідоцтва про внесення суб’єкта господарювання до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.
31-04 Видача дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України.
31-05 Анулювання дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України.
Розділ 32. Полтавський обласний центр зайнятості
32-01 Видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.
32-02 Продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.
32-03 Внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.
32-04 Скасування дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.
Розділ 33. Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації
33-01 Державна реєстрація договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора.
33-02 Видача дубліката картки реєстрації договору (контракту) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора.
33-03 Державна реєстрація змін і доповнень до договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора.
Розділ 34. Управління молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації
34-01 Проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і присвоєння їм відповідної категорії.
34-02 Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: «Кандидат у майстри спорту України» та I спортивний розряд.
Розділ 35. Департамент агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації
35-01 Видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів.
Розділ 36. Департамент будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної державної адміністрації (облвійськадміністрації)
36-01 Видача ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
36-02 Переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
36-03 Анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
36-04 Зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
36-05 Відновлення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
36-06 Звуження провадження виду господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
36-07 Розширення провадження виду господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
36-08 Ліцензія на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.
36-09 Переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.
36-10 Анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.
36-11 Зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.
36-12 Відновлення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.
Розділ 37. Виконавчий комітет Київської районної в м. Полтаві ради
37-01 Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки на території Київського району м. Полтави.
37-02 Внесення змін до будівельного паспорта забудови земельної ділянки на території Київського району м. Полтави.
37-03 Надання містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на території Київського району м. Полтави.
37-04 Внесення змін до містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на території Київського району м. Полтави.
Розділ 38. Виконавчий комітет Шевченківської районної у м. Полтаві ради
38-01 Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки на території Шевченківського району м. Полтава.
38-02 Внесення змін до будівельних паспортів забудови земельних ділянки на території Шевченківського району м. Полтава.
38-03 Надання містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на території Шевченківського району м. Полтава.
38-04 Внесення змін до містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на території Шевченківського району м. Полтава.
Розділ 39. Виконавчий комітет Подільської районної у м. Полтаві рад
39-01 Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки на території Подільського району м. Полтави.
39-02 Внесення змін до будівельного паспорта забудови земельної ділянки на території Подільського району м. Полтави.
39-03 Надання містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на території Подільського району м. Полтави.
39-04 Внесення змін до містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на території Подільського району м. Полтави.


Примітка, надання адміністративної послуги з позначенням:

 

* буде здійснюватися після повного програмно-технічного забезпечення;

** здійснюється на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2022 року № 380 «Про збір, обробку та облік інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації»;

*** здійснюється на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 року № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану»;

**** здійснюється на виконання Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 333 (із змінами) та рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 14 квітня 2022 року № 86 «Про компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб у Полтавській міській територіальній громаді».


 

support Ukraina 11 1

Зараз на сайті

На сайті 44 гостя та 3 користувачі

Вхід на сайт